15.4.2017

Pronájem firem

Pronájem společníka

Anonymní společník

Existuje mnoho důvodů, proč si při podnikání zajistit plnou anonymitu vlastnictví obchodního podílu ve společnosti. Mezi řadu důvodů patří mimo jiné:

 • Nákupy obchodních podílu ve společnosti (nebo více společnostech) a investiční příležitost
 • Účast ve výběrových řízeních a veřejných soutežích na dodavatele
 • Nemožnost být společníkem firmy např. z důvodu exekuce, insolvence, konkursu
 • Oštření rizik ve vazbě na obchodní transakce mezi „osobami blízkými“. Problematiku upravuje nový ZOK s tím, že předmět bývalého § 196a odst. 3 Obchodního zákoníku (převody majetku) je v nově řešen od roku 2014 řešen v § 255 ZOK a předmět § 196a odst. 1 a 5 Obchodího zákoníku (úvěry, půjčky, zajištění závazků) je spolu s ostatními smlouvami řešena v rámci obecné úpravy Střetu zájmů při uzavírání smluv v § 55 až 57 ZOK.
 • Zneviditelnění majetku, utajení podílu před např. rodinnými příslušníky a bohužel často i „lidská závist“

Služba RESTARTFIRMY.EU není určena pro konání a krytí nelegální a trestné činnosti. Mezi koncovým klientem (řídícím společnost) a / nebo skutečným vlasníkem společnosti a naší společností je uzavřen smluvní vztah.

Jak to funguje?

 • Převedete na nás jednu z našich společností obchodní podíl ve vaší společnosti na základě Smlouvy o sveřenectví.
 • Uhradíte poplatky spojené s převodem obchodního podílu.
 • Nakládání s obchodním podílem a výkon práv spojených s valnou hromadou se děje na základě písemných pokynů koncového skutečného společníka nebo společníků.
 • Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku kde zařídíme vše potřebné k vaší spokojenosti

Nabízíme vám 2 různé formy držení obchodního podílu ve společnosti:

A) Nominee společník fyzická osoba

Držitelem vašeho obchodního podílu ve vaší společnosti bude český státní příslušník. Tato varianta je vhodná pokud chcete, aby společnost vypadal transparentně pro obchodní partnery.

B) Nominee společník společnost

Držitelem vašeho obchodního podílu ve vaší společnosti bude česká společnost s ručením omezeným (s.r.o.). se sídlme na Praze. Jednatelem společnosti je český občan.

Jaké jsou náklady spojené s poskytováním služby?

Ceník služby

Varianta Specifikace Cena
A) Zastupující český nominee společník „fyzická osoba“ – obchodní podíl spravuje český občan, fyzická osoba 3.300 Kč měsíčně placeno zálohově na 12 měsíců předem
B) Zastupující český nominee společník „společnost“ obchodní podíl spravuje česká společnost s.r.o. 3.300 Kč měsíčně placeno zálohově na 12 měsíců předem

Pronájem jednatele

Nominee jednatelé pro firmy

Naší službou jsou profesionální zastupující (tzv. nominee) jednatelé pro vaši firmu. Nabízíme vždy několik variant, takže si každý může zvolit podle potřeb vlastní firmy a typu podnikání.

V naší nabídce najdete:

 1. zastupující jednatele pro start-upy a nově založené společnosti s.r.o.,
 2. zastupující jednatele pro již existující společnosti s.r.o.,

Ceny se liší podle typu poskytované služby a dalších doprovadných služeb. Profesionálního jednatele pro svou firmu však můžete získat již od 3.000 Kč měsíčně. Službu jednatele společnosti vám také můžeme přizpůsobit zcela na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Služba RESTARTFIRMY.EU není určena pro konání a krytí nelegální a trestné činnosti. Mezi koncovým klientem (řídícím společnost) a / nebo skutečným vlasníkem společnosti a naší společností je uzavřen smluvní vztah.

Služby anonymního zastupujícího jednatele

Nově založená společnost + jednatel ČR

Zastupující jednatel pro nově založené společnosti pocházející z ČR

S generální plnou mocí 4.000 Kč / měsíčně

Již existující společnost + jednatel ČR

Zastupující jednatel pro stávající s.r.o. pocházející z ČR

S generální plnou mocí 60.000 Kč / 1. rok + kolky 2.000 Kč a notářské poplatky cca. 12.000 Kč

Plná moc (jednatel ČR)

Specifická plná moc udělná jednatelem

s ověřeným podpisembez ověřeného podpisu 5.100 Kč
5.000 Kč

Všechny služby jsou splatné na základě zálohové platby na 12 měsíců předem pro první rok existence smlouvy a od 2. roku jsou splatné kvartálními nebo ročními platbami zálohově předem. Plné moci jsou hrazeny předem při objednávce služby.

Uvedené ceny jsou konečné.

Komu je služba určena?

Profesionální jednatelé od RESTARTFIRMY.EU  vám mohou pomoci, když hledáte člověka, který vás zastoupí a dle vašich písemných pokynů bude komunikovat směrem k úřadům, zastoupí vás při administrativních úkonech, při jednáních s úřady, nebo za vás zařídí účast ve výběrových řízeních. Profesionální jednatel má veškeré kompetence jednatele firmy. Zastupující jednatel vás může zastat i v případě krizového managementu firmy, nebo pokud potřebujete společnost  uzavřít a likvidovat a sami se chcete věnovat svým ostatním společnostem. Neváhejte nás kontaktovat ať už máte jakýkoli požadavek.

Jednatelé na míru

Hledáte něco zcela konkrétního? Potřebujete pro svou firmu, s.r.o. nebo obchodní společnost jednatele zcela na míru? Máte na svého jednatele speciální požadavky? I v této oblasti vám můžeme vyhovět. Nabídneme vám profesionálního jednatele přesně podle vašich představ s množstvím doplňkových služeb, které může zajišťovat pro vaši firmu.

Pokud hledáte službu pronájem firem, kontaktujte nás s konkrétní poptávkou.