15.4.2017

Převzetí a restart společností

Převzetí a restart společnosti

Ať už je vaše firma v jakékoliv situaci, my ji od vás převezmeme. Naší dohodě o převzetí společnosti nestojí v cestě ani zadlužení, zaměstnanci v pracovním poměru či nutnost převzít úvěry u bankovních domů. Všechny problémy vyřešíme a firmu připravíme k likvidaci, ať už jde o akciovou společnost, evropskou společnost nebo společnost s ručením omezeným.

Převzetí společnosti se uskuteční na základě smlouvy o převodu obchodního podílu nebo smlouvy o prodeji akcií. Přechází na nás všechny závazky a povinnosti, vy jste po změně zápisu v obchodním rejstříku z obliga. Všechny potřebné listiny připravíme k podpisu v souladu s novým zákonem o obchodních korporacích, který je v platnosti od 1. ledna 2014. Pokud máte vlastního advokáta či notáře, budeme jeho písemné podklady respektovat.

Bezpečná likvidace společnosti

Pokud máte dotazy a potřebu si některé věci ohledně likvidace společnosti ujasnit, nabízíme vám bezplatnou konzultaci. Ať už osobně v Praze, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Po podpisu smlouvy dojde k převodu obchodního podílu na naši společnost. Likvidaci společnosti provedeme zákonným způsobem.

Pokud hledáte službu odkup a likvidace společnosti, kontaktujte nás s konkrétní poptávkou.

(Služba RESTARTFIRMY.EU není určena pro konání a krytí nelegální a trestné činnosti).

Převzetí a restart firmy nemusí být až tako bolestivou záležitostí, ba může to pro vás být podnětné. Ale pouze tehdy, pokud najdete pomoc v řadách skutečných profesionálů. Naše společnost je profesionální a pomůžeme firmám v různých situacích. Pokud se utápíte v dluzích nebo máte podobné finanční potíže, vše vyřešíme za vás a pomůžeme vám znovu nastartovat podnikání. Převzetí společnosti pro vás bude bezstarostné.

Převzetí společnosti realizujeme vždy na základě kvalitní smlouvy o převodu obchodního podílu, případně se může jednat o smlouvu o prodeji akcií. Převezmeme všechny vaše závazky a vy již budete bez starostí. Následně dojde ke změně zápisu v OR a to pro vás bude značit, že i po oficiální stránce bude vše jaksi potvrzeno. Převzetí či restart firmy provádíme se všemi potřebnými dokumenty a náležitostmi, vždy v mezích zákona.