31.5.2017

Pronájem jednatele

Nominee jednatelé pro firmy

Naší službou jsou profesionální zastupující (tzv. nominee) jednatelé pro vaši firmu. Nabízíme vždy několik variant, takže si každý může zvolit podle potřeb vlastní firmy a typu podnikání.

V naší nabídce najdete:

  1. zastupující jednatele pro start-upy a nově založené společnosti s.r.o.,
  2. zastupující jednatele pro již existující společnosti s.r.o.,

Ceny se liší podle typu poskytované služby a dalších doprovadných služeb. Profesionálního jednatele pro svou firmu však můžete získat již od 3.000 Kč měsíčně. Službu jednatele společnosti vám také můžeme přizpůsobit zcela na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Služba RESTARTFIRMY.EU není určena pro konání a krytí nelegální a trestné činnosti. Mezi koncovým klientem (řídícím společnost) a / nebo skutečným vlasníkem společnosti a naší společností je uzavřen smluvní vztah.

Služby anonymního zastupujícího jednatele

Nově založená společnost + jednatel ČR

Zastupující jednatel pro nově založené společnosti pocházející z ČR

Bez generální plnémoc
iS generální plnou mocí
3.000 Kč / měsíčně
4.000 Kč / měsíčně

Již existující společnost + jednatel ČR

Zastupující jednatel pro stávající s.r.o. pocházející z ČR

S generální plnou mocí 50.000 Kč / 1. rok + kolky 2.000 Kč a notářské poplatky cca. 5.000 Kč

Plná moc (jednatel ČR)

Specifická plná moc udělná jednatelem

s ověřeným podpisembez ověřeného podpisu 4.100 Kč
4.000 Kč

Všechny služby jsou splatné na základě zálohové platby na 12 měsíců předem pro první rok existence smlouvy a od 2. roku jsou splatné kvartálními nebo ročními platbami zálohově předem. Plné moci jsou hrazeny předem při objednávce služby.

Uvedené ceny jsou konečné.

Komu je služba určena?

Profesionální jednatelé od RESTARTFIRMY.EU  vám mohou pomoci, když hledáte člověka, který vás zastoupí a dle vašich písemných pokynů bude komunikovat směrem k úřadům, zastoupí vás při administrativních úkonech, při jednáních s úřady, nebo za vás zařídí účast ve výběrových řízeních. Profesionální jednatel má veškeré kompetence jednatele firmy. Zastupující jednatel vás může zastat i v případě krizového managementu firmy, nebo pokud potřebujete společnost  uzavřít a likvidovat a sami se chcete věnovat svým ostatním společnostem. Neváhejte nás kontaktovat ať už máte jakýkoli požadavek.

Jednatelé na míru

Hledáte něco zcela konkrétního? Potřebujete pro svou firmu, s.r.o. nebo obchodní společnost jednatele zcela na míru? Máte na svého jednatele speciální požadavky? I v této oblasti vám můžeme vyhovět. Nabídneme vám profesionálního jednatele přesně podle vašich představ s množstvím doplňkových služeb, které může zajišťovat pro vaši firmu.

Pokud hledáte službu pronájem firem, kontaktujte nás s konkrétní poptávkou.

Zajistíme pro vás profesionálního zastupujícího jednatele, neboli nominee. Naše společnost vám umožní různé varianty, což pro vás bude znamenat možnost volit služby na míru podnikání. Na webu si můžete prohlédnout ceník jednotlivých služeb typu nominee, kupříkladu se může jednat o jednatele pro novou společnost nebo již zavedenou firmu.

Profesionálního jednatele nominee vám můžeme domluvit na celé území ČR. I toto může být služba, která pozdvihne významně renomé vaší firmy. Ceny za naše služby se samozřejmě liší, a to především dle typu požadavku klienta či podle samotného typu takové služby.

Pokud se i vy chcete spolehnout raději na profesionálního jednatele, neboli nominee, neváhejte nás oslovit. Pozor, konáme vždy podle zákona a rozhodně nepodporujeme zločinné aktivity. To vše je zajisté ustanoveno řádnou smlouvou mezi námi a klientem.